| Pufoshenia a întrebat:

Am o problemacrying. am descarcat de pe internet un program ca sa iti schimbi din windows xp in windows 7.Cand intru pc pc imi da ceva eroare si trebuie sa tot dau x ca sa ma iese.Am sters programul si din greseala fara sa vreau am dat sa ramana tema chiar daca nu mai e programul.Si nu mai vreau tema ma puteti ajuta va rog

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ce ai descarcat tu este o tema si nu este un program! Iar tema nu se sterge prin clik dreapta si erase! Du-te in START->Control Panel->Programs->Uninstal Programs->aici cauti tema care ai incarcat-o si clik dreapta->uninstall!
Daca nu il gasesti acolo intra in folderul windows apoi Resources apoi Themes si aici trebuie sa gasesti tema instalata!

4 răspunsuri:
| ταξιδιώτης a răspuns:

Ai instalat Seven Transformation Pack acesta transforma si fisiere de sistem, la instalare ai avut optiunea de a face backup daca nu ai facut-o uninstall nu te ajuta cu nimic.Incearca system restore.

| Ford a răspuns:

Sa-mi dai fundahappy Faci click dreapta pe desktop / properties si selectezi acolo alta tema.

| SexAndDrugs a răspuns:

In primul rand ce ai zis tu m-ai sus nu exista programu acela. Exista sa instalezi Windows 7 in XP nu program. Tu probabil ca te referi la tema laughing, cu totu este altceva daca vrei sa stergi tema intra in Control Panel si o sa-ti apara Appearance and Themes intra acolo si dai UnInstall la tema. Sau mai usor poti intra unde ai instalat tu prima data tema in program files intri in program si dai UnInstall la tema happy

| Dragonboy a răspuns:

Schimba tema din proprietati! Dar sa stii ca ti-au mai ramas anumite programele sa le spun asa din aplicatia aia in registri din windows si o sa iti incetineasca procesarea! Ar fi bine daca ai schimba windows-ul!