| Dragut123 a întrebat:

Am o problema. Am primit un mail ce continea mai multe texte. Am incercat sa deschid acea atasare folosind WinRar, dar daca incerc sa vad un text, acesta se deschide in Notepad si imi apare ciudat.
file:///C:/Users/laptop/Pictures/zzz.png
Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In primul rand, logic, nu o sa vedem nimic dintr un fisier din PC ul tau. In al doilea rand probabil nu e fisier text ala care vrei tu sa il deschizi

| Iunix a răspuns:

Deschide-l cu Paint, acel fișier are extensia „.png " deci, este o poză, o imagine, nu un text.

| Anonimatul87 a răspuns:

Iti trebuie alt format!