| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema! Am uitat desenul de deblocare si mi s-a blocat tableta! Acum imi cere adresa de google si nu o mai stiu! MA PUTETI AJUTA? Modelul tabletei este EVOLIO EVOTAB 2! DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| djdani2010 a răspuns:

Opreste tableta---apasa in accelasi timp pe butonul volum jos, power si home---factory reset happy

| 1234Dragos a răspuns (pentru djdani2010):

Nu are buton de volum.

| Neamtu_Lucas_1975 a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie la telefon, dar eu am dus-o la un magazin de deblocari telefoane si a mers.

| Evolio a răspuns:

Produsul necesita o resoftare. Interventia este contra cost, iar valoare acesteia este de 50 Ron.
Este necesar sa va prezentati cu tableta la sediul nostru Televoice Grup Srl din strada Grigore Cobalcescu 39, Sector 1 Bucuresti.
Iar in cazul in care locuiti intr-o alta localitate o puteti expedia prin orice firma de curierat, taxele de transport fiind suportate de catre dumneavoastra.
Pentru mai multe informatii ne puteti contacta telefonic la 021 300 2003 sau prin email la suport@evolio.ro.