| Ciprianccdlcjmrx a întrebat:

am o problema, am un laptop, si se inchide dintr-o data, temperaturile sunt ok, nu am probleme cu ele, o fi ceva virus? sau praful isi spune cuvantul?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau praful chiar isi pune amprenta.
Degeaba temperaturile sunt ok, daca praful este de o palma.
Mai trebuiesc si laptop-urile odata la cativa ani/cateva luni depinde de situatie/folosinta/camera si factorii de mediu curatate.
Du-l la un service specializat de calculatoare si ti-l vor pune pe picioare, doar atata vad eu sa fie problema, insa tu poti avea si un ram defect sau hdd-ul si pica usor, usor.