| Grigore_Lacramioara_1990 a întrebat:

am o problema! ascult muzica pe youtube si in accelasi timp mai am deschisa inca o fereastra cu facebook iar daca incerc sa fac ceva pe facebook se intrerupe muzica in youtube...stie cineva de ce? mentionez ca folosesc mozilla...dar chiar si pe google chrome mi se intampla acelasi lucru! multumesc

1 răspuns:
| diteradrian a răspuns:

Ai o conexiune slaba la internet, sau ai memoria cache plina.
Incearca sa stergi memoria cache, urmeaza pasii: "Setari-Setari Avansate-Confidentialitate-Steregeti datele de navigare "