| BogdanAiud a întrebat:

am o problema audio legata de front panel, in front panel am castile bagate dar se aude clar doar cand am setat asa in realtek HD Audio Manager(Cand nu e setat in felul in care e in acel link mi se aude ca din baie...nu stiu cum sa explic dar nu se aude clar) : http://s18.postimage.org/ndg1tfpm1/capture_20120204_1851 03.png, (Cand e setat asa imi merge doar o boxa, am sistem 2.1), va rog foarte mult sa imi spuneti ce as putea face sa nu mai fie nevoie de fiecare data cand vreau sa ascult in casti sa umblu la setarile audio si invers.Va multumesc:*:*

1 răspuns:
| cluxcs a răspuns:

Trebuie modificat din audio trebuie pus sistem 2.1 sau da-mi add pe ganstar_dj
si vb acolo