| Deby2 a întrebat:

Buna am o problema. Cand vreau sa incarc o poza pe instagram de pe telefon mi se inchide. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| stlucian a răspuns:

Incarci in aplicatie sau pe internet pe pagina de Instagram http://instagram.com/? incearca sa dezinstalezi aplicatia, dupa ia un program de reparat erori.intra in Google Play.Banuiec ca ai Android si descarca Android Asistant si Da la Quick boost lasa-l sa scaneze de erori, dupa da si la System Clean lasa-l sa-si faca treaba.Cata memorie mai ai in Memoria Interna a telefonului? Antivirus folosesti? Ce antivirus ai? Ce telefon?
Alta data mai multe detalii! :D

1 răspuns:
| Lariiiiiiiiiiiiiiiiiiii a răspuns:

Telefonul tau nu suporta aplicatia. nu ai ce face.