| Ene_Adriana_Georgy_1990 a întrebat:

am o problema cineva a uitat adresa de gmail...era cea de login fcb si la detalii la profil nu arata cum o pot afla? multumesc

Răspuns Apreciat de Editori
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

In general, daca ai mai intrat de pe acel Windows, cu acel browser, pe adresa ta de e-mail, ar trebui sa o retina. Scrie Gmail! O sa-ti apara ceva de genul: E-mail - Sign in - Google Accounts. Apasa pe el si intra. Daca ai noroc merge. Daca nu, asta e... Fa-ti alta si schimba la Facebook. Daca o gasesti poti afla si parola. Intrii in setarile browserului si prin setarile avansate trebuie sa fie ceva cu parole si formulare. Nu stiu ce browser ai!

1 răspuns: