| AELD a întrebat:

Am o problemă cu adresa de Yahoo mail, de fiecare data când vreau sa intru in cont îmi cere sa confirm numărul de telefon, iar acel număr de telefon nu mai e valabil, se mai poate rezolva ceva ca sa îmi recuperez adresa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate este pierdut. Incearca totusi prin "Nu am access la acel telefon", poate ai un email de recuperare bagat sau intrebari si vei reusi.

3 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Nup, este pierdut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oricum Yahoo! era praf, nici mailurile de la TPU nu se primeau pe el. Incearca GMail.

| AELD explică (pentru anonim_4396):

Am gmail, doar ca am anumite mail-uri pe care trebuie sa le verific și îmi sunt pe adresa respectiva

| anonim_4396 a răspuns (pentru AELD):

Din pacate este pierdut. Incearca totusi prin "Nu am access la acel telefon", poate ai un email de recuperare bagat sau intrebari si vei reusi.