| Mihaelllaa26 a întrebat:

Am o problema cu aplicația Instagram mai exact cu inboxul. Atunci când primesc un mesaj aceasta nu poate fi deschis îmi arată ca se încarcă după care îmi apare " a apărut o eroare la încărcarea inboxului". Am făcut tot ce ținea de mine, am reinstalat aplicația, am dat restart la telefon, am dezactivat contul temporar și degeaba..Chiar nu știu cum pot rezolva acesasta problema, ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| Derosa a răspuns:

Este posibil ca persoana sa fi retras mesajul, iar Instagram sa se fi blocat. Încerca să te conectezi pe telefonul unui prieten. Se mai întâmplă ca Instagram sa aiba astfel de probleme.