| Monic999 a întrebat:

Am o problema cu bateria de la laptop si as vrea sa o schimb, vreau sa stiu daca pot face asta si la ce magazine pot apela!? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ViorelMarian a răspuns:

Buna Monic999! intrdevar schimbarea bateriei este posibila
Incearca sa te interezesi ce marca de laptop ai inclusiv versiunea si poti cauta si online (gen eMAG, olx, tocmai etc.) si sa dai comanda dar te poti duce si la un service pc si se rezolva problama.

| Monic999 explică (pentru ViorelMarian):

Ok,am inteles. Ai idee cam in ce preturi se incadreaza o baterie? Mersi frumos

| ViorelMarian a răspuns (pentru Monic999):

Depinde de magazinul de unde cumperi bateria. Gasesti de la 50 la 200 lei