| Thedarklightofthemoon a întrebat:

Am o problema cu calculatorul meu. De cateva minute bune incerc sa il sting dar se tot aprinde am incercat si modul sleep dar iarasi se aprinde. Nu stiu ce as putea sa fac ca sa il inchid deoarece nu am mai avut aceasta problema.

4 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Scoate-l din priza

| Kogaion a răspuns:

In aceasta problema, cel mai bine ar fi sa-l scoti din priza pana maine. Iar daca iti mai face astfel de probleme, sa-i faci un format.

| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Jur ca asta am patit si eu mai devreme si m-am enervat pana l-am stins din spate de la sursa?
Este ceva aiurea setat din bios, si am uitat ce... In fine n-am avut chef sa stau sa ma uit?

| andrefrancais a răspuns:

Ar trebui sa iti pui win 7