| ana72 a întrebat:

Am o problema cu conectarea la wireless, de pe un laptop Lenovo cu windows 7.
Cand deschid prima data laptopul nu se conecteaza absolut deloc la wireless, imi arata un "X" rosu. Daca apas odata (scurt) pe butonul de inchidere si deschid iar laptopul mi se conecteaza automat.
Ce ar trebui sa instalez sau sa fac in cazu asta.

P.S: Va rog sa imi scuzati exprimarea

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Vezi ca ai un buton de wireless pe tastaura, foloseste-l!

| ana72 explică (pentru K0sti):

Nu merge nici asa.

| K0sti a răspuns (pentru ana72):

Reinstaleaza driverele wireless! Le gasesti la producator pe pagina!

| ana72 explică (pentru K0sti):

Scuze ca te intreb dar cum se reinstaleaza si unde la gasesc? Nu ma pricep in domeniu acesta

| K0sti a răspuns (pentru ana72):

Le gasesti la producator pe site, am spus ma sus!