| unicatul007 a întrebat:

Buna am o problema cu contul fb imi spune ca parola a fost schimbata si acuma contul imi este dezactivat am asteptat 24 ore urmand toti pasi happyam incercat parola noua, adresa noua de mail am incercat si cu numar de telefon am primit codurile le am incercat dar nimic nu ma pot loga imi spune sa imi continui securizarea contului am trimis copie dupa buletin am incercat din nou dar nici o schimbare, am incercat si de pe alt calculator dar aceeasi problema

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am patit si eu asta saptamana trecuta, cand am vrut sa intru de pe telefon.Pentru schimbarea parolei.Am schimbat-o atunci pe loc si a mers.Inseamna ca este o problema de la site-ul lor.

| Axys a răspuns:

E de la ei asta

| Axys a răspuns:

Si te cred am patit-o si eu nasol oricum dupa aia meam facut un cont nou cu alt email si mea mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa renunti la contul acela de fb si sa-ti creezi unul nou. Sunt prea multe probleme si uneori pana si facebook-ul mai are erori.

Nu ai ce sa faci, si decat sa te complici mai bine iti creezi un cont facebook nou.

O zi buna!