| anonim_4396 a întrebat:

am o problema cu contul yahoo!
Am incercat sa intru, dar imi spune ca parola a fost modificata online. pe adresa alternativa nu mai stiu ce date am folosit. pot apela la intrebarile secrete? cum? ajutati-ma! multumesc

1 răspuns:
| CM7YRE a răspuns:

Intra pe https://edit.europe.yahoo.com/forgot,alege una din optiuni,introdu id-ul, captcah-ul, apoi ar trebui sa te duca la intrebari. Daca ai dezactivat optiunea cu intrebari sau ai schimbat pentru sms pe telefon, nu prea ai cum, decat cu mailul secundar.