| claudia_5323 a întrebat:

BUna, am o problema cu emailul, adica nu noua pagina a emailului, aseara o prietena mi-a trimis un email si nu imi apare acolo in acea pagina? Ce este de facut?

5 răspunsuri:
| Artemisia a răspuns:

Cauta la Spam. Daca nu e la Inbox e la Spam.

| AndreiB a răspuns:

Uita-te si in folderul "Spam" si daca nu apare, mai astepta ceva timp(serverele pot fi ocupate).

| Stitch92 a răspuns:

Te-ai uitat la spam?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te referi la mail-uri gen yahoo sau gmail, nu? in cazul acesta, roag-o pe prietena ta sa verifice adresa la care a trimis mailul, se poate sa fi gresit o litera. Iar tu, verifica in spam, poate nu o ai inca trecuta in agenda, si de aceea se duc toate mailurile de la ea in spamhee hee. sper ca am dat un raspuns elocventhee hee

| claudia_5323 explică:

La spam nu este nimic.