| Dejeanca a întrebat:

Buna,am o problema cu facebook'u, nu pot sa ma conectez, zice ca imi trimite un cod pe adresa de email dar adresa de email pe care imi trimite nu o mai folosesc demult! sfaturi!?

2 răspunsuri:
| 9898alin a răspuns:

Mai sti parola de la email, daca nu este nevoie sa iti faci alt cont de facebook. Funda?

| Dejeanca explică (pentru 9898alin):

Nu mai stiu parola pentru ca imi este blocat id'u,, este unul vechi,, cu 2 zile in urma la fel mi s-a intamplat nu am putut sa ma conectez iar seara cand am incercat din nou a mers. apoi a doua zi din nou imi dadea eroare I don't want to see