| anonimus1127 a întrebat:

Bună, am o problemă cu hoverboard-ul. Nu mai încarcă absolut deloc și nici nu se mai deschide. Știți cumva de la ce poate fi? Eu m-am gândit că poate fi de la încărcător, dar nu știu...

Răspuns Câştigător
| Sekim a răspuns:

Bună.
Aceasta problema poate fi doar din 3 motive :
1. Bateria de la hoverboard este arsa/stricata.
2. Mufa unde intra incarcatorul este stramba/defecta.
3. Incarcatorul este rupt/stricat/ars.

Dupa ce ai specificat tu, dupa parerea mea este clar bateria. Sincer, nu am auzit pana acum de un loc unde se pot repara hoverboard-uri deci ar trebui sa incerci de la magazinul de unde l-ai cumparat daca mai ai garantia.