| Floriflr a întrebat:

Buna!
Am o problema cu instagramul
Am încercat sa ma conectez la contul meu de mai multe ori cu numele de utilizator scris gresit fara sa imi dau seama, iar am cei de la Instagram cred ca altcineva a încercat sa se conecteze si mi-au trimis un cod de confirmare pe adres de e-mail dar eu nu o mai stiu nu mai am acces la ea
Nu stiu ce sa fac, nu vreau sa imi pierd contul
Va rog mult ajutati-mă!

Răspuns Câştigător
| Szabolcs_Turóczy_2003 a răspuns:

Ciau cand vrei sa te logezi de Instagram apasa pe "am uitat parola" chiar daca il stii. Atunci trebuie sa dai numele tau de Instagram scris corect si cred ca ultima parola care iti vine in minte. Atunci o sa intreaba pe ce tip de platform sa iti trimite un cod de confirmare(pe numarul tau de telefon sau pe e-mail)dupa aia introduci codul si poti sa scrii o parola noua. Dupa aceste pasi teorectic ar fi trebui sa mearga instagramul sau daca nu scrie un e-mail pentru Instagram si explica ce s-a intamplat. Sper ca am fost de ajutor si daca da atunci te rog da funda.

| Floriflr explică (pentru Szabolcs_Turóczy_2003):

Am încercat dar nu merge le am trimis și mesaj pe e-mail dar nu răspunde

| Szabolcs_Turóczy_2003 a răspuns (pentru Floriflr):

Dureaza mai mult timp poate si zile