| Nihan2002 a întrebat:

Buna, am o problema cu instagramul nu ma pot conecta pe telefon pe laptop merge dar pe telefon nu merge nici cu Facebook și nici cu nume și parola și nu ma lasă sa îmi fac nici cont nou. Ce fac va rog sa ma ajutați

3 răspunsuri:
| Ryaaan a răspuns:

Dezinstaleaza-l apoi instaleaza-l la loc,daca nu merge schimba parola, daca nu merge ii dai delete din fisierele telefonului, daca nu merge nici asa cred ca trebuie sa dai reset, dar, poate sa iti faca iar, asa stii...e cu dus si intors!

| Nihan2002 explică (pentru Ryaaan):

Am încercat tot și nu merge. Când vreau sa ma conectez spune ca a apărut o problema cu cererea mea și când vreau cu Facebook spune bine ai venit la Instagram și dau mai departe și apare eroare și zice ca momentan nu pot crea un cont nou și ca nu am conexiune la internet dar am

| Nihan2002 explică (pentru Ryaaan):

Am încercat tot și nu merge. Când vreau sa ma conectez apare ca a părut o problema cu cererea mea