| hankearnold a întrebat:

Am o problema cu internetul. La primul boot al PC-ului nu se conecteaza la internet, doar dupa ce ii dau restart. Sunt sigur ca nu este conectat si imi apare jos acel x mic, dupa restart imi merge si e perfect normal. E o problema stresanta ca de fiecare data sa ii tot dau restart.

3 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Mie imi facea asa din cauza la Windows dar nu la primul boot imi facea asa cand il puneam pe sleep. Schimba windows-ul si cred ca o sa se rezolve.

| hankearnold explică (pentru FlorinCiokan):

Crezi ca poate fii de la cablul router-pc? pentru ca sunt niste fire rupte sau lipsa, nu stiu cum sa iti zic.

| FlorinCiokan a răspuns (pentru hankearnold):

Pai daca dupa restart merge nu e cablul laughing Nu ar trebui sa mearga nici dupa restart.