| a1l2e3x4a5n6d7r8a9 a întrebat:

Buna.Am o problema cu laptop-ul...Mereu când vreau sa îl deschid îmi arată „se inchide" și tot nu se inchide pana când îl inchid de unde îl și deschid.L-am lăsat sa se descarce și l-am băgat la incarcat și tot la fel este.Ma poate ajuta cineva cum pot rezolva sau măcar sa stiu de ce se intampla asta?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la Setari si selecteaza un mod de inchidere.

| VoidEternal a răspuns:

Cum îl închizi de obicei? Tragi clapeta?

| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Salut, iti recomand sa scoti bateria laptopului, daca nu stii cum s-o faci cauta un tutorial pe Youtube, este foarte usor, apoi s-o pui la loc dupa o ora. Anunta-ma daca a mers!