| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu laptopul. Cand am dotit sa il inchid normal nu a mai functionat, apas pe shut down si degeabaaa. l-am tinut pe hibernare sau sleep mode. Imi puteti spune ce am facut gresit? de ce nu imi asculta comanda?

1 răspuns:
| BogdanSVPetc a răspuns:

Nu pare sa fie decat o mica problema, care ar puteao rezolva advance system care 7.1 de aici:
http://advanced-systemcare.ro.softonic.com/
Descarca-l,instaleaza-l,bifeaza tot in afara de defragmentare hdd(ca oricum mai ai si alte probleme), scaneaza si apoi dai repair si gata.Bine inteles, asta faci daca vezi ca problema persista si nici dupa un retart nu se stinge normal.
Sper ca te-am ajutat. Fundita?