| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu laptopul. Cand conectez cablul de internet, nu il recunoaste, nu se aprind deloc cele 2 beculete. Acelasi cablu functioneaza perfect cand il conectez la PC. Am incercat cu alt cablu, al unei alte persoane, si nu erau probleme cu aceasta. I-am schimbat si mufa cablului meu si degeaba. Ce ar putea sa aiba? Va rog, ajutati-ma!

6 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Instaleaza-i driverul placii de reteawinking

| Agneees a răspuns (pentru Jipa95):

Am facut asta. Degeaba.

| pbsolver a răspuns:

Ce sisteme de operare si ce ISP?

| Agneees a răspuns (pentru pbsolver):

Windows 7 Ultimate. Sincer, nu stiu cum se numeste providerul. Nu locuiesc in oras si nu am acoperire aici de la RDS, Digi sau altele.

| pbsolver a răspuns (pentru Agneees):

Ce tip de autentificare in retea foloseste?

| Agneees a răspuns:

Conexiune pppoe