| Lalylau a întrebat:

Am o problema cu laptopul, mereu primesc mesaje ca trebuie sa activez windows-ul si imi trebuie o anumita cheie. Am aflat unde pot gasi acea cheie : pe carcasa cd-ului pe care am windows-ul sau pe calculator dar nu am nici una si nici alta. Si nu pot sa activez windows-ul fara acea cheie. Cum pot sa-mi activez window-ul fara acea cheie? Funda+VOT MULTUMESC!

4 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Spune-mi ce fel de windows ai si-ti trimit eu un activator.

| Lalylau explică (pentru Petrica44):

Windows 7 ultimate

| Petrica44 a răspuns (pentru Lalylau):

Ai aici tutorialul si linkul de descarcare al activatorului.
http://www.youtube.com/watch?v=ZSeazAq2cOo
Tine-ma la curent cu ce-ai facut.