| yami_2526 a întrebat:

Am o problema cu laptopul meu! Nu mai are sonor! Nu inteleg de ce! Am dezinstalat driverul de sunet si apoi l-am instalat iarasi! Dar nu merge! Am facut asta de multe ori! Dar nu inteleg de ce nu il recunoaste! Puteti sa ma ajutati cumva va rog?

10 răspunsuri:
| vali54 a răspuns:

Incearca sa sa il restaurezi la o data anterioara cand mergea sunetu asa am facut eu si a mers da bine eu am facut cu un pc de birou

| yami_2526 explică (pentru vali54):

Am incercat si asta dar imi da doar pentru o perioada scurta! E o luna si ceva de cand e asa si nu mai stiu ce sa-i mai fac si e cam neplacut fara sunet.desi daca s-a ars placa de sunt s-a dus cam aproape totul!

| vali54 a răspuns (pentru yami_2526):

Ce windows ai pe el?

| yami_2526 explică (pentru vali54):

Windows 7

| vali54 a răspuns (pentru yami_2526):

Atunci iti dau eu un link o sa downloadezi windows-u 7 iar o sa til dau pe professional il instalezi si el cauta toate driverele si revine sunetu crede-ma la mine chiar a mers o data.
http://www.mydigitallife.info/......oad-links/
selectezi cati bit are al tau 32 sau 64 si dai descarcare

| iionutuu a răspuns:

Il tii mult deschis? te-ai gandit ca ti s-a ars placa de sunet? nah zic si eu e o pura ipotezabig grin

| yami_2526 explică (pentru iionutuu):

Il tin cate 3 ore deschis si apoi il inchid o ora...dar tocmai l-am luat nu e nici o luna...e posibil sa se arda asa repede?

| iionutuu a răspuns:

Nu te speria daca ai un prieten care se pricepe cat de cat poti sa il pui pe el sa se uite un pic.nah eu am zis asa doar ca o idee ca nu am avut laptop pana cum m-am inteles bine cu pc...si da e posibil sa se arda asa repede ca am auzit ca sunt multe firme care pun piese prin laptopuri chinezesti de unica folosinta...si eu la inceput cand am luat pc mi la instalat de acolo si era singurul centru de reparatii/instalari din oras pe atunci si ca nu am fost atent m-ia instalat un antivirus expirat si un troian in pc.la 2 saptamani a trebui sa reinstalez.asa ca poate sa fie orice

| Cuteness a răspuns:

Am aceeasi problema :O

| Titulescu_Titi_1981 a răspuns:

Va rog sa ma ajutati leptopul meu nu are sonor