| Kyzz a întrebat:

straight faceam o problema cu laptopul. mi s-a stricat peste noapte.
se deschide acolo unde poti sa intri la setari dar dupa ecranul ramane negru
cine ma poate ajuta plss.

4 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

... ti s-a bulit windowsu man! pacat!

| ronin33dan a răspuns:

CAuta si vezi poate gasesti un CD cu Win Live care ruleaza din dvd si nu trebuie reinstalat, dupa parerea mea, cred ca ai lasat update-ul pe automat si te-a gasit fara licenta! Singura varianta este sa-l pornesti in safe mod si sa-l activezi.Acum depinde si ce fel de win ai.Succes!

| Kyzz explică:

L-am reinstalat si am rezolvat-owinking

| TheOne_6493 a răspuns:

Sa dus windows-ul trebuie s ail formatezi.