| ZukuChichiFu a întrebat:

Am o problema cu mail-ul.Mi-am facut cont recent pe TPU pe un id nou,si imi spune sa confirm contul pe mail,si imi zice ca mi-au trimis mail, si sa-l verific ca sa confirm.Am intrat pe mail,dar imi spune ca nu am niciun mesaj! De ce? Asa mi s-a inamplat si la alt cont (de pe alt site) ca imi trimite mesaj ca sa confirm,dar nu am primit nimic,am verificat si ieri, si azi...DE CE? Care e problema? Va rog sa ma ajutati si sa-mi explicati cum sa fac ca sa primesc mesajele.Dau FUNDA..MULTUMESC

5 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Mesajele pe yahoo se primesc cu întârziere din cauză că este solicitat. Verifică și la căsuța ''SPAM'', dacă nici acolo nu este, ai răbdare!

| IAmTheLegendary a răspuns:

Salut! Daca nu primesti mesajul la prima pagina, inseamna ca este in Spam! happy

| ZukuChichiFu explică (pentru IAmTheLegendary):

Nu e nici la Spam sad

| IAmTheLegendary a răspuns (pentru ZukuChichiFu):

Inseamna ca nu s-a putut trimite, si s-ar fi intamplat o eroare pe parcurs! Fa-ti o alta adresa de mess, dar sa stai pe asta care esti! Sa iti schimbi doar eamil`ul si gata! Te uiti, verifi fain frumos si daca merge inseamna ca e super! happy
Bafta!

| Sp34kEr a răspuns:

Si eu la fel dar nu stiu de ce si mi-am facut mai multe conturi pana pe unu mi-a trimis! Nu stiu care e problema, Imi pare rau! Dar oricum Bafta!