| denisa0906 a întrebat:

am o problema cu messengerul. nu merge de cate ori imi bag parola zice ca nu am bagat ceva corect sad dar daca intru pe meebo merge cu parola mea sad ce sa fac de cateva zile deja ii asa sad dar soramea poate sa intre p idu ei sad sa reinstalez messu sau ce va rog putin ajutor

Răspuns Câştigător
| bumblebee a răspuns:

Si mie mi-a facut asa... dar am intrat pe mail si dupa am intrat pe mess si mi-a mershappysucceskiss

2 răspunsuri:
| trustbogdan a răspuns:

Pai daca intri pe email merge? dezinstaleaza messengerul, apoi strege folderul Yahoo din C:/Program Files, posibil sa fie si de la yahoo, stiu ca mai dau rateuri de astea

| Buh a răspuns:

Si mie imi face la fel, fratele meu intra iar eu cateodata nu pot. Dar cum a zis si"Andreea" intru pe mail si dupa imi merge.happy