| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am o problema cu messul. Am mess 11, l-am reinstalat, am verificat pe yahoo mail daca mi-a spart cineva parola insa nu dar tot nu ma lasa sa intru pe mess.Imi zice ca nu am net. De la ce poate fii si cum pot rezolva aceasta problema? Multumesc.

2 răspunsuri:
| Slavian a răspuns:

Buna,
Aceasta eroare poate aparea de la internet explorer.
Faci un upgrade la IE plus programele de sustinere (Flashplayer, Java, Shockwaveplayer).
Apoi du-te la setarile din IE: Tools > Internet options > Connections > Lan settings > bifeaza "Automatically detect settings" si debifeaza celelalte optiuni.
Asigura-te ca nu este bifata optiunea si ca are un X rosu Tools > work offline.
Daca nu ai rezolvat problema lasa-mi un mesaj.
Mult noroc!

| Fluturee a răspuns:

Poate chiar o fi de la net. Mai lasa-l pana maine, si vezi tu. Poate o fi conexiunea proasta la internet. Fundita?