| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu navigatoarele web, aceea find faptul ca mi se incarca greu paginile de net si imi arata ca am pingul mare cand dau test viteza net, de pe navigatorul web, dar cand dau de pe desktopul nu imi aparea aceeasi problema, netul merge perfect 0 milisecunde sau 1 milisecunde.
Orice aplicatie, "aburul" dar "aburul" doar cand descarc ceva joc nu si cand navighez cu el pe net.
Am incercat orice navigator web tot asa face.
Internetul pe navigatoarele web parca merge in "valuri".
De la ce sa fie aceasta problema?

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

Salut! Poti spune specificatiile computerului ( in principal memoria si procesorul )?

| Arseia a răspuns (pentru PainTech):

Nu are nici o treaba cu componentele si nici cu providerul e ceva ciudat
pentru ca dintr-o data nu mai merg browserwlw bine viru nu se vewde ca am nici cu norton nici cu kapsperski