| clausss16 a întrebat:

Am o problema cu pc-ul, dau sa il aprind, se aprinde, da imaginea la ecran.... ajunge la windows si dupa se restarteaza din secunda in secunda... ce-i de facut? >: Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| Doctorfishadi a răspuns:

Salut! Trebuie sa reinstalezi windows-ul. Daca zici ca ajunge la el si se restarteaza atunci asta este problema.

6 răspunsuri:
| Vicenzio a răspuns:

Am avut aceeasi problema. Trebuie sa il reformatezi.

| Alexandru_Vlad_2000 a răspuns:

Scoate tot din unitate si le bagi iarasi.Si dupa il aprinzi din nou...

| Alexandru_Vlad_2000 a răspuns:

Scoate tot din unitate si baga-le iarasi...

| SwagGirl a răspuns:

Cred ca e legat de windows. O patesc si eu. ce windows ai? big grin
O zi buna!

| Alexandru_Bogdan_1996 a răspuns:

Ti-s-a ars cerva am patit-o si eu dar nu stiu sigur ce ti-s-a ars!

| Alexandru_Bogdan_1996 a răspuns:

Ti s-a ars ceva dar nu stiu sigur sa-ti zic ce ti s-a ars am patit-o si eu!