| larisamariab a întrebat:

Am o problema cu PC-ul meu si as vrea sa ma ajutati, daca se poate. Pe Locak Disk C mi se stocheaza tot felul de fisiere. Sunt denumite 'war' urmate de cateva cifre. Nu sunt sigura. Tot ce descarc pun pe Disk D, pt. ca descarc numai muzica si poze. Va rog, ajutati-ma! Daca vreti denumirea exacta a fisierelor, spuneti-mi in raspuns. Multumesc!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt update de la jocuri instalate sau update de windows. Scrie o denumire sa vedem cum arata.

| larisamariab explică (pentru anonim_4396):

Denumirea este 'awh' urmat de grupari de cifre sau litere. Cateva exemple : 'awh6A56.tmp', 'awh2B15.tmp', 'awh3033.tmp'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acelea sunt permisiuni de juca un joc in full screen.Le poti sterge.
Scanezi intai cu antivirusul, daca nu iti gaseste nimic, este asa cum spun eu.
Daca nu ai antivirus, scanezi on line cu un antivirus on line.Cel mai... popular este eset scan on line.

| asdfgeo a răspuns:

Descarca "Malwarebytes" este un anti-malware. Apoi da pc-ul in safe mode, gasesti pe google cum, si scanezi cu "Malwarebytes". Daca detecteaza ceva baga in carantina si stergele. Gata! Daca ai probleme sau nu merge solutia demi raspuns.

| larisamariab explică:

Denumirea este 'awh' urmata de o grupare de litere si cifre. De exemplu, uitati un fisier 'awh2B15.tmp'. Toate fisiere au 'awh' si terminatia '.tmp', doar gruparea de litere/cifre se schimba.