| Dennnnny a întrebat:

Am o problema cu rezolutia pc-ului. se vede prea lata, nu stiu cum sa zic. Se vede asa de cand mi-am pus alt windows(acum am windows 7, 32 bits ), am incercat sa instalez media graphics accelerator, dar nu functioneaza. imi arata eroare la instalare. Stie careva care ar fi motivul, sau ce as putea face sa remediez problema? Multumesc anticipat, funda! Scuze de categorie.

Răspuns Câştigător
| ZendyTeam a răspuns:

Nu se instaleaza deoarece nu ai driverul de la placa video instalat corespunzator / compatibil.

Nu reusesc sa inteleg care e problema pe care o ai. cel putin din descrierea pe care ai facut-o, as incerca prin team viewer daca doresti.
Ce rezolutie are monitorul? Oricum ar trebui sa isi faca auto ajustare. dar na. iti las totusi un id zendyteam daca doresti.

Stima Zendy.

4 răspunsuri:
| SuicideSilence a răspuns:

Pentru a modifica rezolutia: click dreapta pe desktop -> screen resolution -> "resolution": selectezi ce iti place tie

| Dennnnny explică (pentru SuicideSilence):

Am selectat deja, dar tot asa se vede.

| SuicideSilence a răspuns (pentru Dennnnny):

Control panel -> (view by: large icons) -> display -> selecteaza smaller -> apply -> restart

| vioreltt a răspuns:

Buna!
Dai click dreapta pe desktop si dai la screen rezolution si iti setezi tu acolo rezolutia! Si ti-se vede lat pentru ca dupa ce deschizi ps-ul dupa ce ti-ai instalat win 7 o sa se vada 16:9
SUcces!

Funda?