| KeepBreathing a întrebat:

Am o problema cu story-urile de pe Instagram. Am postat ceva acum cateva ore si la un moment dat mi-au disparut persoanele care au dat view. Tin sa mentionez ca am doua conturi pe acelasi dispozitiv si am observat ca si la celalalt cont s-a intamplat la fel. M-am conectat dupa aceea de pe laptop, gandindu-ma ca poate are telefonul meu ceva, dar... aceeasi poveste.
Oare e de la aplicatie/platforma? Mi-am intrebat cativa prieteni, dar la ei este totul ok.

Răspuns Câştigător
| ella205 a răspuns:

Și eu am patit așa, ideea este ca peroanele încă îți văd storyul, trebuie sa aștepți ca vor apărarea iar, încearcă sa închizi și sa deschizi telefonul