| CiprianPetrariu22 a întrebat:

Buna, am o problema cu tastatura laptop-ului meu. Nu merge nici un buton al tastaturii incorporate, si se tot apasa sageata stanga singura. Am incercat sa conectez o tastatura USB dar tot nu functioneaza. Totusi merge tastatura tactila. Am incercat tastatura laptopului dar tot nu merge. Am mai apasat pe ceva si din cand in cand isi revine pe moment iar dupa ceva timp iar se strica. Am incercat toate combinatiile posibile cum ar fi: Fn+F8, Fn+F7, Fn+Numlk etc... P.S: Am windows 10. Va rog frumos sa ma ajutati urgent. Ofer Funda! Va rog!

1 răspuns:
| gardin a răspuns:

Daca vrei am eu tastatura de laptop de vanzare, am avut windows 10 si nu a avut probleme, e de la tastatura problema