| adrian1213 a întrebat:

Buna am o problema cu telefonul.

Am un telefon android și am băgat câteva jocuri pe el, acum îmi apare închidere forțata as vrea sa aflu ce am făcut sa îmi apară.P.S: La mine nu merge si la fratimu merge, avem aceeasi versiune android. Care e problema? Am telefon Samsung galaxy gio 5660 si fratimiu s1 Samsung

Răspuns Câştigător
| Marius_Dobra_1994 a răspuns:

Nu toate jocurile sunt compatibile cu toate telefoanele chiar daca au aceeasi versiune Android. Unele aplicatii pot functiona pe unele telefoane si pe altele nu si asta tine de procesor, ram, ecran si alte chestii... App daca vrei sa te uiti la filme online pe telefonul tau poti descarca aplicatia Film Android de aici http://filmandroid.ucoz.ro/FilmAndroid.apk

5 răspunsuri:
| xXIsabelaXx a răspuns:

Probabil ca telefonul are multi virusi din cauza unor jocuri pe care le-ai avut, astfel se inchide fortat.Succes! happy

| Ghostemogirl a răspuns:

La fel este si la mine... Eu am dus-o la reparat.

| George288 a răspuns:

Nu conteaza daca aveti acelasi andoid, poate telefonul lui are cerintele necesare pentru acel joc.

| Truta_Madalin_1998 a răspuns:

Pai e din cuza la soft... dul intr-un sevice sau daca mai ai garantie!

| 87marianvasile a răspuns:

Si eu am patit de multe ori la fel,dezinstaleazal si descarca-l de pe alta adresa, de ex. google play, dar trebuie sa faci cont, acolo, vei descarca tot ce doresti. toate merg garantat.