| Eduard168 a întrebat:

Am o problemă cu telefonul, de ce cand mă joc Brawl stars sau Gangstar vegas controlul mi se opreste adica la Brawl cand merg se opreste din mers chiar daca eu tin sa mearga in fată iar la gangstar vegas cand tin apasat pe pedala de mers in fata de la masina deodată se opreste ca si cum as fi luat degetul dar nu-l iau! Doar la aceste jocuri intr-un timp jucam si PUBG dar nu aveam asa probleme! Va multumesc!

3 răspunsuri:
| FPSFan a răspuns:

Poate ca ai ai modul economisire energie pornit.Se poate intampla uneori.E normal pentru ca unele functii ale telefonului sunt oprite pe modul asta.

| Eduard168 explică (pentru FPSFan):

Nu il aveam. Dar nu mi se intampla des acest bug.

| FPSFan a răspuns (pentru Eduard168):

Inseamna ca e din cauza telefonului.