| Notty a întrebat:

Am o problema cu telefonul, in sens ca funcționează doar când e la încărcat, iar dacă îl scot și îl folosesc câteva minute se închide și se restarteaza întruna dar nu se mai deschide până când nu îl pun din nou la încărcat. Se poate rezolva?

4 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

S-a deteriorat bateria si nu se mai incarca complet. Trebuie sa o schimbi.

| TheRealFantasy a răspuns:

Problema cel mai probabil e de la baterie, am patit si eu asta si am ajuns sa schimb telefonul fiindca s-a nimerit sa primesc altul cadou, dar daca tii la el cel mai bine ar fi sa mergi la un service, acolo sigur primesti un raspuns 100% sigur si pertinent.

Răspuns utilizator avertizat
| Cristian_Ciky_1997 a răspuns:

Schimba bateria sau sofrul.
Bateria s-ar putea sa nu mai da tesul curent si de asta.
Sofrul trebuie actualizat cu altul now ( schimbat )