| мιѕѕнαρριηєѕѕ a întrebat:

Am o problemă cu telefonul meu, Samsung galaxy s2. Când încerc să trimit mesaj nu merge. Îmi spune că mesajul a eşuat, este nereuşit. Folosesc tastatură GO keyboard şi chiar dacă o schimb cu cea normală tot nu merge. Am mesaje! Deci nu se pune problema că nu am. Vă rog ajutor :3

1 răspuns:
| MeowwPisic a răspuns:

Aa...nu asa am patit si eu cu al meu.....trebuie sa te duci la Orange store si ti-l vor repara si iti vor spune ca ai sters ceva un cod!(dar stai linistit/linistita nu trebuie sa platesti nimic)