| Papusel24 a întrebat:

Am o problema cu telefonul meu si anume cand imi e lumea mai draga (fac o poza sau ma uit pe YouTube) mi se inchide brusc telefonul si cand il deschid imi arata baterie epuizata, desi esti incarcat, dar daca il redeschid imi arata ca are baterie. Nu pot intelege de ce face asa, bateria am schimbat-o de 2 luni. Mentionez ca telefonul este un Samsung Grand Duos din 2014. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Dolores214 a răspuns:

Buna 1 poate fi incarcatoru 2 bateria incerca alta baterie sau pune bateria in tel la cineva daca nu e bateria sau incarcatoru du-te la un specialista succes

| Papusel24 explică (pentru Dolores214):

Buna! Cred ca incarcatorul e de vina de ceva timp imi arata cand il pun la incarcat ca de fapt nu se incarca, se incarca doar daca nu il misc. Am sa incerc.

| Dolores214 a răspuns (pentru Papusel24):

Funda

4 răspunsuri:
| GrepolisKing a răspuns:

Cel mai probabil s-a stricat ceva la sistemul de alimentare al acestuia, cel mai bine este sa te duci cu el sa il vada un service.