| darinadarina02 a întrebat:

am o problema cu telefonul meu si vreau sa stiu cui i s-a mai intamplat si ce ati facut.Eu am un Alcatel one touch 918 si mi-am pus o parola la el, ca sa nu-mi intre nimeni in el.Mama,a incercat de foarte multe ori parola si pana la urma s-a blocat si mi-a cerut sa intru in contul google.eu imi uitasem parola asa ca mi-am facut alta.Pe calculator mergea.Am incercat si pe telefon dar nu mergea.am incercat de multe ori dar tot blocat e.Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| LiviuCristy a răspuns:

Reprezentanta, service, magazinul de telefonie mobila de unde l-ai luat etc

| davirob a răspuns:

Inchide telefonul tine apasta power+home+volum sus o sa iti apara un meniu si selecteaza cu tastele de vol reboot asteapta si gata, insa vei pierde ce ai instalat in tel succes