| BoOoMbOnik a întrebat:

Am o problema cu telefonul si conectarea la wifi. Pana acum a mers, nu am avut nici o problema, iar de cateva zile nu reusesc sa ma conectez. pe calculator merge. Dar cand incerc sa ma conectez de pe telefon nu imi apare reteaua mea ca disponibila. Este un Samsung gt 6310 (young). Poate cineva sa ma ajute cu aceasta problema? Multumesc

2 răspunsuri:
| rgx a răspuns:

Dai o resetare din fabrica! dar ai grija sa nu iti stearga si numerele din agenda, copiaza numerele pe sim inainte sa-l resetezi.

| usernamegogu a răspuns:

Probalil s-a defectat antena radio (acea antena cu care prizi wifi)