| anonim_4396 a întrebat:

am o problemă cu un laptop Asus. Ideea este la aprinderea laptopului(am w8.1) ma loghez, iar după logare când apare wallapper, nu îmi mai apare mousul. Înainte de logare merge pe dekstop, după ce mă loghez nu mai apare. Ce pot sa fac?

-Mousul merge, dar nu apare. Adică nu vreau să aud cu reinstalări de windous sau a driverelor. Dispare după logare!

-Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| halogen001 a răspuns:

Poate fi ceva de genul asta http://www.youtube.com/watch?v=rt7MV7qzl5s

Practic, e posibil sa lipseasca sau sa fie corupte unele fisiere legate de cont. Se creaza un nou cont, se intra pe acel cont si daca apare mouse-ul pe acel cont, se reintra pe contul vechi si daca mouseul ramane in continuare, problema e rezolvata.

| anonim_4396 explică (pentru halogen001):

Multam big grin

| halogen001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere happy