| hriscuadelin a întrebat:

am o problema cu un laptop Dell latitude d810. de cateva zile raspunde aiurea la comenzi si uneori executa de unul singur anumite comenzi. Daca apas pe tasta L, se da log off. Daca apas pe tasta R, imi apare RUN. daca vreau sa scriu ceva intr-un fisier text sau oriunde altundeva, scrie singur de multe ori, cel mai des cifra 4 sau 2. Pe opera se deruleaza singura pagina in jos. Chestia asta nu se intampla tot timpul, uneori face lucrul asta 2-3 minute si apoi nu mai am probleme, merge bine. Virus nu e pentru ca am reinstalat windows-ul si am formatat hard-ul. Stie cineva ce ar putea avea?

2 răspunsuri:
| Luchius a răspuns:

Posteaza si tu subiectul in categoria potrivita, altfel va trebui sa-ti dau sfaturi legat de cum sa-i provoci orgasm acelui laptop.

| hriscuadelin explică (pentru Luchius):

Sa inteleg ca stii cum, nu?