| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am o problemă cu WhatsApp-ul, deși am un contact in agendă nu îmi poate vedea poza de profil decât dacă dau să vadă "toată lumea", dacă e pus pe "contactele mele" nu o poate vedea, și nici starea, știi cumva din ce cauză și ce pot face? Mulțumesc!

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Normal era să îți vadă poza, dacă ai introdus corect numarul lui in lista contactelor tale.
Dă un restart la telefon. Si daca nici asa, dezinstaleaza și instalează Whatssapp-ul din nou.Și tu, și el.