| gigro1998 a întrebat:

Buna! Am o problema cu youtube-ul, pe calculator mi-l deschide ca pe telefon, imi apare un "m." in fata youtube-ului si nu pot vedea videoclip-urile iar aspectul paginii s-a schimbat. Cine ma poate ajuta? dau funda!

4 răspunsuri:
| anonimg a răspuns:

Ori poate asta te va ajuta: http://pctroubleshooting.ro/......alculator/

| gigro1998 explică:

Am reinstalat browser-ul si tot nu merge

| alecsukumidu a răspuns:

Dezinstaleaza programul pe care deschizi youtobe, sau daca ai instalat youtobe, si dupa il instalezi din nou, o sa-ti meargawinking

| Alexutz_Alex_1994 a răspuns:

Ai incercat sa resetezi browserul?