| Necunoscutu92 a întrebat:

Buna, am o problema, datele din memoria cache se duc pe la 50 mb daca stau 5 minute pe o aplicatie/joc, ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Ai procese în fundal care mănâncă datele (ori dispozitivul este infectat).

4 răspunsuri:
| Ion_Radu_1999 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Stii ce sa fac daca cand vreau sa intru pe metin2 eth se blocheaza patch-ul si nu pot sa imi pun nici id nici nimic?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Ion_Radu_1999):

La fel, încearcă să cauți update-uri pentru siatemul de operare, ori încearcă o reinițializare la setările din fabrică.
Dacă nici așa nu merge, ori dispozitivul tău nu acceptă aplicația, ori aplicația prezintă erori de la developer (în acest caz, numai developerul poate rezolva problema).

| Ion_Radu_1999 a răspuns (pentru LPCTSTR):

Cum adica reinitializare la searile din fabrica?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Ion_Radu_1999):

Stergi absolut tot conţinutul din telefon excluzând sistemul de operare şi funcţiile cu care vine telefonul de la producător.