| ÇağlaŞimşek1996 a întrebat:

Am o problema. De cateva zile tableta mea s2 nu se mai aprinde! Cand dau sa-l aprind imi apare cum se incarca bateria, iar apoi se stinge. Am luat si alt cablu de date pentru tableta, pentru ca am crezut ca este din cauza aceasta, dar nici asa nu merge! Mai ramane doar s-o duc la un service. M-am gandit ca maine sa o duc. Daca stiti, va rog mult sa-mi spuneti de ce tableta mea nu se mai aprinde.sad

2 răspunsuri:
| LTAA a răspuns:

S2 e tableta? Eu stiam ca are 4.3 inci.

| Dzeko7 a răspuns:

Du-o la service noi nu avem suficiente informaţii ca sa putem găsi cauza.