| Dani03 a întrebat:

Am o problema. De fiecare data cand vreau sa ascult o melodie la bs player sau la orice alt program din calculator (winamp.) se aude foarte foarte incet la maxim dat. adica deloc. poate am dat click undeva unde n-a trebuit. altfel nu-mi explic, boxele merg, la youtube sa ascult merge, se aude normal, numai la calculator cand vreau sa ascult ceva nu pot! Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Intra in volum, in dreapta cel mai probabil, ai dat volumul mic, ori ai dat volumul mic din programele rin care asculti muzica.

| Dani03 explică (pentru CM7YRE):

Nu, e dat la maxim si tot asa se aude.

| Dani03 explică:

Apropo am Windows 7 si am volum jos in dreapta si e dat la maxim la fel si la bs player, winamp, windows media player, la toate merge asa incet.